Kolegium učitelů

Kolegium učitelů, které je kolektivním orgánem vnitřní správy školy a schází se pravidelně každé čtvrteční odpoledne, tvoří ve školním roce 2017/2018:

  • Mgr. Vlastimil Trnka
    třídní učitel 1. třídy
  • Mgr. Pavla Grajová
    třídní učitelka 2. třídy, český jazyk,
  • Mgr. Ivana Zejdová
    třídní učitelka 3. třídy, německý jazyk, speciální pedagog,
  • Jan Slavík, DiS.
    třídní učitel 4. třídy, hudební výchova,
  • Bc. Ondřej Slavík
    třídní učitel 5. třídy, hudební výchova,
  • Bc. Tereza Včeláková
    třídní učitelka 6. třídy,
  • Mgr. Jana Mejsnarová
    třídní učitelka 7. třídy,
  • Bc. Marta Šedivá
    třídní učitelka 8. třídy, ekonomie, právo, základy společenských věd,
  • Mgr. Dušan Pleštil, Ph.D.
    třídní učitel 9. třídy, biologie, chemie,
  • MaEd. Anthony Tun
    třídní učitel 10. třídy, anglický jazyk,
  • Mgr. Kateřina Štěpničková
    třídní učitelka 11. třídy, zeměpis, tělesná výchova,
  • Mgr. Petr Stříbrný
    třídní učitel 12. třídy, metodik primární prevence, český jazyk, dějepis, základy společenských věd,
  • Mgr. Jiří Šimek
    třídní učitel 13. třídy, matematika, fyzika,
  • Ing. Jindřiška Kocvárová
    anglický jazyk, výtvarná výchova, kaligrafie,
  • MgA. Mojmír Dlabola
    kovářství, truhlářství, kroužek malby,
  • Mgr. Jana Vodvárková
    německý jazyk, anglický jazyk,
  • Mgr. Lenka Vránková
    německý jazyk, tělesná výchova,
  • Bc. Dagmar Skalská
    německý jazyk, eurythmie,
  • Michal Ďurech
    informatika,
  • Ing. Petra Hoffmannová
    pracovní vyučování, dílny, pěstitelské práce,
  • Iveta Sadecká
    umělecké předměty, výtvarná výchova,
  • Iva Válková
    pracovní vyučování, dílny,
  • Eva Kaplanová
    vychovatelka, asistentka pedagoga
  • Zdeňka Nesvadbová
    vychovatelka,
  • Paedr. Vlasta Tomešová
    speciální pedagog, asistent pedagoga,
  • Mgr. Lenka Břenková
    zástupkyně ředitele pro SŠ, výchovná poradkyně, dramatická výchova,
  • Mgr. Pavel Nečaský
    český jazyk,
  • Mgr. Jitka Podzimková
    německý jazyk, anglický jazyk,
  • Mgr. Ivan Semecký
    ředitel, vychovatel v družině,
  • Bc. Kamila Slavíková
    vedoucí vychovatelka školní družiny,
  • Ivana Trnková
    asistent pedagoga,
  • Ing. Tereza Bubeníková
    eurythmie,
  • Mgr. Helena Turková
    učitelka ekonomie,
  • Mgr. Marta Cardová
    německý jazyk,
  • Bc. Kateřina Rennerová
    matematika, fyzika,
  • Bc. Alžběta Hančová
    vychovatelka v družině,
  • Mgr. Olga Pleštilová
    hudební výchova, anglický jazyk,
  • Iva Olšová
    korepetitor