Kalendář

W 30 PÁRTY 20. květen 2022, 17:00 slavíme 30 let od založení waldorfské školy v Semilech :-)
Waldorf Semily 30:15

1. září letošního roku to bude právě třicet let, kdy se v Tyršově ulici č. p. 485 otevřela waldorfská základní škola. Zároveň už je tomu více než patnáct let, kdy se v ulici Jana Žižky č. p. 375 otevřela waldorfská střední škola – lyceum.
U této příležitosti oslav obou zmíněných výročí proběhne několik kulturních událostí.
Dovolte mi tedy, prosím, abych Vás srdečně pozval na první - hudební akci W 30 LET PÁRTY.

V rámci odpoledního programu uslyšíte pozoruhodné akustické duo dvou současných studentek lycea, Natálie Hassové a Matyldy Homolové.
Vystoupí rovněž hudebně zdatní absolventi, a sice Bára Voleská a Matěj Myslivec a chybět nebude ani rocková kapela 9. třídy se saxofonistkou Bárou Slavíkovou.
Ve večerních hodinách pak bude v Semilech poprvé koncertovat host z jižní Afriky: zpěvák, skladatel a kytarista Gerald Clark, autor pěti úspěšných alb, na nichž spolupracoval s předními jihoafrickými hudebníky. Jeho album Black Water získalo mezinárodní ohlas a videoklip ke stejnojmenné písni byl nominován na evropskou cenu MTV. Gerald bude mít po svém boku mimo jiné jazzového kytaristu Jakuba Hlobila, absolventa semilského gymnázia.
Celý večer pak završí What The Funk, mladá turnovská kapela, hrající popové a funkové hity. Energické pojetí známých skladeb od interpretů jako B. Mars, J. Timberlake, S. Wonder, nebo českých JAR obohacené nadupanou dechovou sekcí vás zaručeně roztančí!

Přijďte tedy i Vy s námi slavit založení semilské waldorfské školy do kavárny KC Golf Semily v pátek 20. května už od 17 hodin.

Těšíme se na Vás!

Ondřej Slavík, učitel WZSŠ Semily, p.o.
Přiložené soubory
ikona w30.pdf 5,13 MB
Adobe PDF dokument